מנוף הרמה לנכים

מעבר משכיבה לישיבה ועמידה מהווה אתגר עבור נכים

במצב של נכות, ישנם אתגרים רבים שהאדם הרגיל לא מסוגל לתפוס, משום שמדובר במקרים רבים בפעולות שמהוות עבור רוב האנשים פעולות מובנות מאליהן שאפילו לא מוקדשת להן מחשבה. אחת הדוגמאות המובהקות ביותר לכך היא כל מה שנוגע לקימה ממצב של שכיבה למצב של ישיבה, וכן למעבר ממצב ישיבה לעמידה, ולהפך. הפעולות האלה, שעבור רובנו הן בסיסיות ביותר, הן מסובכות למדי עבור נכים רבים, והמוצר שמאפשר לנו לבצע את הפעולות האלה בצורה נוחה ובטוחה הוא מנוף הרמה לנכים.

מנוף הרמה מאפשר לנו לבצע את המעבר בצורה נוחה

נסביר בקצרה על מנוף ההרמה, שהוא למעשה מוצר שמיועד עבור נכים ומותקן בדרך כלל בחדרי שינה ומרחבים דומים – לא רק במחלקות שיקומיות ומרכזים רפואיים אלא גם ובעיקר בבית ובמרחב היום יומי של הנכה. מנוף הרמה לנכים נרתם בצורה בטוחה ומלאה לאדם הנכה, בין אם הוא נמצא במצב שכיבה, ישיבה או עמידה, ומאפשר לו לבצע את המעבר למצב אחר בצורה נוחה, כשהוא מתגבר על המגבלות הפיזיות. חשוב להדגיש שישנם לא מעט מנופים בשוק כרגע, וחשוב לבחור את המנוף המתאים לצורכי הנכה בהתאם לפרמטרים המרכזיים, שבראשם ניצבת הבטיחות.

מנוף הרמה לנכים

חשוב לבחור במנוף בטיחותי ברמה הגבוהה ביותר

מעבר בין תנוחות ומצבים יכול להיות מסובך מבחינה בטיחותית, משום שמדובר בפעולה שבה משקל הגוף תלוי באופן מלא על המנוף, ותקלה יכולה להוביל לפציעה קשה ולחוסר אונים מוחלט. מעבר לכך, הרתימה של הנכה על ידי המנוף צריכה להיות מלאה ובטוחה, כך שלא ייגרם נזק בעצם הנשיאה של משקל הגוף בצורה לא נוחה או בריאה. לכן, חשוב להשקיע במנוף הרמה לנכים ברמה הגבוהה ביותר, דרך חברות שמתמחות במוצרי שיקום ובמוצרים לנכים.

בבחירה של ציוד לנכים – יש להתייעץ עם מומחים

כפי שהסברנו, מנוף הרמה לנכים הוא מוצר חיוני במיוחד עבור נכים רבים בעולמנו כיום, וחשוב להשקיע במנוף ברמה הגבוהה ביותר שמותאם באופן ספציפי לצרכים של כל נכה בצורה אישית. את ההתאמה האידאלית הזאת תוכלו להבטיח ברגע שבו תפנו עם הצורך הזה לשירות מוביל בתחום מוצרי השיקום.