כל חברה גדולה וקטנה חייבת לקבל ייעוץ עסקי כדי להצליל לשמור כמה שיותר על ההכנסות שלה, בלי לפגוע בעצמה בכל מיני תקלות שיעלו לה כסף רב וכמובן לעמוד בנהלים. חברות פארמה יכולות להישמע לכם כמו חברות קטנות ואולי יעלו לכם לראש בתי מרקחת אך למעשה התחום הזה רחב הרבה יותר.

מחברות תרופות ועד בתי מרקחת

חברות פארמה יכולות להיות מגוון רחב של עסקים החל מחנויות שמוכרות תרופות כמו למשל בתי מרקחת כמו ניו פארם ובסופר פארם ועד חברות תרופות גדולות שמייצרות או מייבאות אותן. כל ההתעסקות בתרופות אולי נראית לכם פשוטה כי מדובר על מוצרים קטנים מאוד אך בסופו של דבר ההפך הוא הנכון. מדובר בתחום רגיש מאוד שיכול להיות הרבה יותר מורכב ממה שנדמה, ויש צורך לקבל ייעוץ הולם. ייעוץ עסקי לחברות פארמה יכול לעשות את ההבדל הגדול בין חברה שמרוויחה לא מעט ושומרת על המוניטין שלה לצד חברה שמגלה בעיות רבות בדרך.

באלו נושאים ניתן ייעוץ?

  • למעשה כל חברות הפארמה חייבות לקבל ייעוץ כלשהו לפחות בהתחלה כיוון שמדובר בתחום שיש בו רגולציה מחמירה במיוחד. יש תרופות שלא ניתן לשווק בארץ, יש תרופות שצריכות לעמוד בתקנים מחמירים מאוד כאשר בכל מקרה כל תקופה צריכה לקבל האישור וכן הלאה.
  • עם אלו מערכות יש לעבוד? איזו תוכנה יכולה להיות מעולה לניהול בית מרקחת? איך לקצץ בעלויות האחסון התרופות? כל אלו דורשים ייעוץ מקצועי.

מי מעניק ייעוץ לחברות פארמה?

ייעוץ עסקי לחברות פארמה ניתן לקבל ממגוון רחב של חברות. חשוב מאוד לבחור את החברה הטובה ביותר וזאת לפי מספר רב של פרמטרים, מה שיחייב אתכם להשקיע זמן ומחשבה רבה בבחירה. בחירת חברת ייעוץ צריכה להיעשות פעם אחת בצורה נבונה כי עצות לא נבונות שלא מתאימות לעסק שלכם יכולות לפגוע בו מאוד. חשוב מאוד להתרשם מהחברה פנים מול פנים ולא לסמוך רק על המלצות באינטרנט כאשר חוות דעת חיוביות יכולות להיות טובות בעיקר לסינון הראשוני. חשוב מאוד שלחברה יהיה ניסיון בייעוץ ועבודה עם חברות בתחום הפארמה בגלל הייחודיות שלו.